bcc
menu
bcc
strona strona główna mapa mapa serwisu
NASZA SIEDZIBA
mapa
Rozdano Złote Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

 

Od 18 lat najbardziej prestiżowa organizacja skupiająca przedsiębiorców jaką Business Centre Club organizuje Zimową Galę Liderów Polskiego Biznesu. Punktem kulminacyjnej Gali jest przyznanie Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu firmom i ich szefom - najlepszym spośród najlepszych, którzy w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. W tym roku spośród wszystkich zgłoszonych firm nominowanych zostało tylko 25,
w gronie laureatów dwie z województwa warmińsko-mazurskiego.

   
 
            Miło nam poinformować, iż jest to Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „IPB” Sp. o.o. i Prezes Zarządu Eugeniusz Jaremko – nominowany za skuteczną politykę rozwojową, efektywne konkurowanie na trudnym rynku a także aktywność w życiu społeczności lokalnej. Drugą nominowaną firmą jest Centrum Edukacji „OSKAR” i Dyrektor Wiesław Łubiński za zbudowanie nowatorskiej firmy w segmencie usług oświatowych, imponujący wzrost zatrudnienia oraz działalność edukacyjną na rzecz ochrony środowiska.
           
 
Uroczyste wręczenie nominacji odbędzie się 16 stycznia br. w Teatrze Wielkim
w Warszawie w obecności Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka, Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, Premiera Donalda Tuska oraz Korpusu Dyplomatycznego oraz osobistości życia społecznego i politycznego.
18-01-2010
Design & CMS Galindia