bcc
menu
bcc
strona strona główna mapa mapa serwisu
NASZA SIEDZIBA
mapa
Wizyta Prezesa BCC

W dni 4 grudnia do Olsztyna przyjeżdża Prezes BCC Marek Goliszewski. 
Celem wizyty będzie spotkanie z przedsiębiorcami. Prezes wystąpi z wykładem "Budżet na 2014 rok i jego konsekwencje dla przedsiębiorców"
Spotkanie będzie miało miejsce w sali Dębowej Hotelu Warmińskiego przy ul. Kołobrzekiej 1 o godz 15:00. Wcześniej będzie gościł w Teves-Bis, w Barczewie, a także w TVP Regionalnej w Olsztynie, spotka się  również z Prezydentem Miasta

 

 

 

Marek Goliszewski – założyciel Business Centre Club. Autor książki „Stąd Do Przyszłości” i kilku tysięcy publikacji m.in.
w Tygodniku Powszechnym, Rzeczpospolitej, Newsweeku, Wprost, Gazecie Wyborczej i Pulsie Biznesu. Za działalność społeczną uhonorowany m.in. nagrodą Księcia Yorku i tytułem „Czyniący Dobro”. W latach 2002-2008 wiceprzewodniczący Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych, przewodniczący Zespołu ds. Dialogu Społecznego. Od 2010 roku Konsultant Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego i prezes Stowarzyszenia Euroatlantyckiego (SEA). Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Konsultacyjnej ds. Zagranicznej Polityki Ekonomicznej przy Ministrze Spraw Zagranicznych. Uhonorowany nagrodą Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli, odznaczony m.in. Orderem Prymasowskim oraz Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. 

30-11-2013
Design & CMS Galindia