bcc
menu
bcc
strona strona główna mapa mapa serwisu
NASZA SIEDZIBA
mapa
Spotkanie wigilijne członków Olsztyńskiej Loży BCC
W pierwszych dniach urzędowania wojewoda województwa warmińsko-mazurskiego Pan Marian Podziewski przyjął zaproszenie na spotkanie wigilijne organizowane przez Olsztyńską Lożę Business Centre Club. Tradycyjnie spotkanie odbyło się wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa – jednej z organizacji powołanej przez przedstawicieli biznesu na rzecz do walki z porwaniami biznesmenów i członków ich rodzin. Inicjatorami stworzenia takiej organizacji byli członkowie Olsztyńskiej Loży BCC. Gośćmi wieczoru byli ksiądz Infuat dr Julian Żołnierkiewicz – długoletni przyjaciel organizacji, były Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Pan Andrzej Ryński – obecnie wiceprzewodniczący Sejmiku województwa, członek honorowy Olsztyńskiej Loży BCC, prezydent Miasta Olsztyn Pan Czesław Jerzy Małkowski, dyrektorzy i kierownicy służb specjalnych, policji, organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Spotkanie przebiegało w wigilijnej atmosferze. Złożono okolicznościowe życzenia. Wykorzystując fakt obecności nowego wojewody Kanclerz Olsztyńskiej Loży BCC Pan Wiesław Łubiński wyraził serdeczne podziękowanie za jego obecność. Podkreślił, iż jest to znaczący fakt, iż w pierwszych dniach swojego urzędowania wojewoda znalazł czas na spotkanie z przedstawicielami Loży. W imieniu wszystkich członków Olsztyńskiej Loży złożył wojewodzie serdeczne gratulacje i kwiaty.

W związku z przejściem na emeryturę ksiądz Infuat Julian Żołnierkiewicz otrzymał pamiątkowy grawerton. Wojewoda w ciepłych słowach powiedział, że mimo wielu obowiązków i zaproszeń na inne spotkania nie mógł sobie pozwolić, by nie być wśród przedstawicieli ludzi biznesu. Wyraził przekonanie, że spotkanie wigilijne jest pierwszym spotkaniem, rozpoczynającym dalszą współpracę z Olsztyńską Lożą BCC.

02-01-2008
Design & CMS Galindia